Profile

Join date: Jun 6, 2022

About
0 Like Received
0 Comment Received
0 Best Answer

Trešais mēģinājums tikt ārā no D līgas: Latvija atkal sāks mājās pret Andoru🔴LIVE🔴📺🥊👉 Latvija - Lihtenšteinu Tiešraide


🔴GO LIVE🔴📺🥊👉 Latvija - Lihtenšteinu TiešraideLatvijas izlase ar spēli pret Andoru sāks dalību UEFA Nāciju līgā


Latvijas futbola izlase UEFA Nāciju līgas sezonu sāk ar spēli pret Andoru


Latvijas futbola izlase piektdien, aizvadot pirmo maču UEFA Nāciju līgas vājākajā D līgā, savā laukumā uzņems Andoru.


Latvijas futbolisti pēdējās divas pārbaudes spēles aizvadīja marta beigās. Pirmā pārbaudes spēle pret Kuveitu noslēdzās neizšķirti 1:1, bet otrajā mačā Latvija ar 1:0 pārspēja Azerbaidžānu.


Turpretī Andoras futbolisti marta beigās spēkojās ar Sentkitsas un Nevias futbolistiem un Grenādas valstsvienību, abos mačos uzvarot ar 1:0.


Pagājušajā Nāciju līgas turnīrā 2020.gadā Latvijas futbolisti ar Andoru vienu reizi spēlēja neizšķirt 0:0, bet otrajā savstarpējā mačā svinēja panākumu ar 5:0.


Latvija FIFA rangā ieņem 135.vietu, bet Andora ierindojas 153.pozīcijā.


Presses konferencē, nosaucot izlases sastāvu gaidāmajām spēlēm, latvijas valstsvienības galvenais treneris dainis kazakevičs norādīja, ka latvijas mērķis ir uzvarēt savā grupā, lai tiktu pie éspējas pēc diviem sacensties


Latvija spēlē pēc spēka ceturtajā jeb vājākajā līmenī – D līgā, kur nākamajā mačā 6.jūnijā Latvija uzņems Lihtenšteinu, 10.jūnijā viesos tiksies ar Moldovu un 14.jūnijā – ar Lihtenšteinu.


Veselības apsvērumu dēļ komandai šoreiz būs jāiztiek bez pamatvārtsarga Roberta Ozola. Nesenajam izlases pirmajam numuram Pāvelam Šteinboram šajā sezonā nav bijusi liela spēļu prakse, bet pārējie divi vārtsargi – Rihards Matrevics un Krišjānis Zviedris – nav ar lielu darba pieredzi nacionālajā valstsvienībā.


UEFA Nāciju līgas spēles šogad notiks jūnijā (četras spēļu dienas) un septembrī (divas spēļu dienas). Neatkarīgi no komandu skaita grupā, visas komandas aizvadīs divu apļu turnīru, tiekoties ar katru pretinieku pa reizei savā laukumā un viesos.


Sešās nāciju līgas spēlēs 2020.Gadā latvija grupā ar fēru salām, maltu a Andoru četrreiz spēlēje neizšķirti, zaudēja maltai (0: 1) a pēdējā mačā sagrāva Andoru ar 5: 0, d1 grupā ar Septiņiem punktiem ieņemot


2021.gadā by Nāciju līgas uzvarētāju kļuva Francija, kas finālā ar 2:1 uzvarēja Spāniju.


Latvijas vīriešu futbola izlases kandidātu saraksts jūnija spēlēm:


vārtsargi: Pāvels Šteinbors (“Jagiellonia”, Polija), Krišjānis Zviedris (“Liepāja”), Rihards Matrevics (“Valmiera”);


aizsargi: Antonijs Černomordijs, Raivis Andris Jurkovskis (abi – “Riga”), Mārcis Ošs (Jūrmalas “Spartaks”), Kaspars Dubra, Vladislavs Sorokins, Elvis Stuglis (visi – RFS), Igors Tarasovs (Ahnas “Ethnikos”, Kipra), Roberts Savaļnieks (“Liepāja”), Daniels Balodis, Emīls Birka, (abi “Valmiera”);


pussargi: Eduards Emsis (“Lahti”, Somija), Andrejs Cigaņiks (“FC DAC 1904”, Slovākija), Alvis Jaunzems (“Valmiera”), Vladimirs Kamešs (“Riga”), Renārs Varslavāns, Artūrs Zjuzins (abi – RFS) , Aleksejs Saveļjevs (“Auda”), Kristers Tobers (Gdaņskas “Lechia”, Polija), Jānis Ikaunieks (“KuPs”, Somija);

 

[LIVE@STREAM] Latvija - Lihtenšteinu tiešraide UEFA Nāciju līgas gada 3. jūnijā 2022

More actions